Szeltner Mark
Szerkesztő
Balázs Kriszta
Marketing

SPORT - 21:29 arányban kikapott a Dabas KC a Csurgótól a hétvégén. Vendég találattal indult a mérkőzés, de a 9. percig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Ekkor viszont zsinórban 3 csurgói gól született, amivel magukhoz vették a kezdeményezést és a hazai időkérés ellenére továbbra is eredményesen játszottak. Hiába kérte ki Tomori Győző vezetőedző már a második időkérését, a szünetre tovább nőtt a vendégek előnye, a dabasiak nem tudtak változtatni a játék képén. Bár a második félidő dabasi góllal indult, de az irányítás a Csurgó kezében volt. A 35. percben volt először 10 gól a csapatok között. Innen ugyan sikerült 1 számjegyűre csökkenteni a különbséget, de a vendégek továbbra is magabiztosan játszva jól menedzselték az előnyüket. A hajrá pedig megint pontatlan játékot hozott a dabasiaktól, így nem volt esélyük az eredmény kozmetikázására és megérdemelten vitte el a Csurgó a 2 pontot Dabasról.