Szeltner Mark
Szerkesztő
Balázs Kriszta
Marketing

30:23 arányban kikapott a Dabas KC az idei első bajnoki mérkőzésén. Ferencvárosi góllal kezdődött a mérkőzés, de sikerült lépés tartani velük és a 11. percben sikerült a vezetést is megszerezni. Innentől azonban 4 gólt lőtt zsinórban a Fradi és magához ragadta a kezdeményezést. Bár sikerült közelebb zárkózni, de a félidőben ismét 4 gól volt a vendégek előnye. A második játékrész elején sikerült gyorsan visszazárkózni és a 39. percben csak egy gól volt a különbség, de ezután ismét a vendégeknek jött ki a lépés és a félidő közepén visszaállt a 4 gólos különbség. A hajrában több hibát is vétettek a dabasiak, ezért nem volt esélyük a felzárkózásra, így nem tudtak meglepetést okozni és pontot szerezni az év első bajnoki mérkőzésén. Tomori Győző vezetőedzőt hallják.

Február 15-én szerdán a Magyar Kupa negyeddöntőjében hazai pályán lép pályára a Dabas KC az OBO Arénában 18 órai kezdéssel a NEKA együttese ellen.